15 / 03 / 2023

Dobře, tady je několik zajímavých faktů o alarmech:

- Někteří lidé si myslí, že alarm je zbytečný, pokud mají pevné dveře a okna. To není pravda, protože zloději mohou použít různé metody pro vniknutí do domu nebo bytu.


- Alarmy se liší podle typu komunikace s centrálním systémem. Některé alarmy používají telefonní linku, jiné GSM síť nebo internet². Každý typ má své výhody a nevýhody.


- Alarmy také mohou být součástí chytré domácnosti a ovládat se pomocí mobilní aplikace. To umožňuje uživatelům nastavovat různé scénáře a reagovat na události v reálném čase.


- Alarmy musí být spolehlivé a eliminovat falešné poplachy. Proto se používá digitální zpracování signálu z detektorů mikroprocesorem, který rozhodne, zda se jedná o pohyb v místnosti nebo ne.

- Někteří lidé si myslí, že alarm je zbytečný, pokud mají psa. To není pravda, protože pes může být zraněn nebo utišen zlodějem. Alarm je lepší ochranou pro vás i vašeho psa.

- Někteří lidé si myslí, že alarm je drahý a složitý na instalaci. To není pravda, protože existují různé typy alarmů pro různé potřeby a rozpočty. Některé alarmy jsou bezdrátové a snadno se instalují. Alarmy také mohou snížit pojištění domu nebo bytu.

 

 


© 2017 ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s | Nastavení cookies | Created by Railsformers
Icons made by Smashicons from www.flaticon.com