ČESKÁ OCHRANNÁ SLUŽBA, a.s.

Sídlo společnosti
Listopadová 295/32
Ostrava - Kunčičky, PSČ 718 00
tel. 596 237 441, fax: 596 237 440
e-mail: coska@coska.cz

Pobočka Ostrava
Poštovní a reprografické služby
tel. 737 266 575
e-mail: posta@coska.cz

Pobočka Praha
tel. 731 671 901
e-mail: praha@coska.cz

Pobočka Prostějov
tel. 737 266 561
e-mail: prostejov@coska.cz

Pobočka Kopřivnice
tel. 737 266 561
e-mail: koprivnice@coska.cz

Pobočka Bohumín
Poštovní služby
tel. 737 266 575
e-mail: posta@coska.cz

Služby poskytované ČOS - Ostrava - Praha - Prostějov - Kopřivnice - Bohumín

Naše portfolio služeb vychází z činnosti ostrahy a ochrany majetku a osob. Za více než 10 let své existence jsme připojili další služby, které z této základní činnosti logicky vycházejí:

Fyzická ostraha majetku - ostraha majetku (prodejny, budovy, sklady, areály, stavby...) pracovníky strážní služby 24 hodin denně nebo dle dohodnutých podmínek. Možnost doplnit psem a dalšími podpůrnými prostředky pro zvýšení úrovně ostrahy. Střežení lze provádět jako stálé nebo i krátkodobé (staveniště nebo stavební stroje po dobu stavby, sportovní a společenské akce...). Jsme pojištěni na odpovědnost za škodu.

PCO (Pult centrální / centralizované ochrany) - NON STOP dispečerská služba příjmu údajů ze zabezpečovacích, požárních nebo telemetrických systémů a následný výjezd zásahové skupiny na místo. Provozujeme vlastní zabezpečenou rádiovou síť, přes kterou jsou v krátkém okamžiku tyto údaje přenášeny a zpracovány. K pultu PCO připojujeme systémy EZS, EPS a CCTV instalované v bytech, rodinných domech, kancelářích, objektech, areálech včetně infrazávor apod. Dále jsme schopni vyhodnocovat telemetrické údaje (teplotu, hladinu, úrovně, binární stavy..).

Převoz hotovosti a cenin - převoz nebo svoz hotovosti a cenin z prodejen, úřadů, prodejních skladů apod. Námi prováděný převoz je pojištěn.

Elektronické zabezpečovací systémy - samostatná divize společnosti pro vývoj, návrh, instalaci a servis elektronických zabezpečovacích a přístupových systémů (EZS, EPS, CCTV, ACCESS)

Bezpečnostní poradenství - v oblasti bezpečnosti majetku a osob provádíme poradenství zkušenými pracovníky, bývalými profesionály. Dále nabízíme zpracování dokumentace pro získání bezpečnostní prověrky NBÚ.

Úklidové služby - jednorázový nebo pravidelný úklid domů, kanceláří, obchodů, staveb apod.

Poštovně administrativní služby - 2x denně rozvoz a svoz poštovních zásilek od zákazníka vlastními svozovými vozidly, zpracování pošty na frankovacích strojích. Kurýrní služba v oblasti Ostravy a Bohumína.

Kontroly nemocných - kontrola nemocných zaměstnanců, dokumentace přítomnosti / nepřítomnosti v místě pobytu zaměstnance.

Školicí a výcvikové středisko, střelnice - provozujeme a pronajímáme školící a výcvikové středisko v Ostravě - Staré Bělé. K dispozici jsou vnitřní prostory (malý sál, velký sál, vybavená kuchyně, bar) a venkovní prostory (kryté posezení, střeliště 50m a 100m, broková střeliště, skeet, trap a americký trap).

Autobusová přeprava osob - přípežitostná přeprava osob autobusem pro 25 cestujících. Klimatizace s rozvodem a regulací nad hlavami cestujících, lampičky, videoprojekce, pohodlná sklápěcí sedadla, ozvučení + mikrofon.

Sponzorujeme útulek v Havíøovì